• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Спорт та туризм

Четверта міська спартакіада (2017 року)

Загальнокомандний залік серед учнівських колективів

Дата Вид програми Гімназія ЗОШ №2 ЗОШ №3 Ліцей
місце очки місце очки місце очки місце очки
07.02 Баскетбол (дівчата) 1 10 3 4 2 6 4 2
07.02 Баскетбол (юнаки) 1 10 2 6 4 2 3 4
21.02 Н. теніс (дівчата) - - 2,3 3+2 1 5 4 1
21.02 Н. теніс (юнаки) - - 3 2 4 1 1,2 5+3
25.02 Н. теніс (команд. залік) 4 1 2 3 3 2 1 5
14.03 Волейбол (дівчата)
14.03 Волейбол (юнаки)
21.03 Стрільба (дівчата)
21.03 Стрільба (юнаки)
21.03 Стрільба (команд. залік)
11.04 Міні-футбол (юнаки)
25.04 Біг 100м (дівчата)
25.04 Біг 100м (юнаки)
25.04 Біг 400м (дівчата)
25.04 Біг 800м (юнаки)
25.04 Стрибки в довж(дівчата)
25.04 Стрибки в довж. (юнаки)
25.04 Метан. т. м’яча (дівчата)
25.04 Метан. гранати (юнаки)
Сума залікових очок 21 20 16 20
Загальнокоманд. місце

За перемогу в ігрових видах спорту нараховується 10 очок, за друге місце – 6, третє – 4, четверте – 2. В інших видах – відповідно 5, 3, 2, 1.

Підсумки змагань з настільного тенісу серед юніорів за програмою 4-ї міської спартакіади 21.02.2017 року

Дівчата Команда Результати зустрічей очки місце
Жоголь Любов Гімназія ХХХ --- 0-2 0-2 0-2 0-2 2-0 0-2 1 6-8
Доротюк Вікторія Гімназія --- ХХХ 0-2 0-2 0-2 2-1 2-0 0-2 2 5
Сидняк Аліна ЗОШ№2 2-0 2-0 ХХХ --- 0-2 2-1 2-0 2-0 5 2-3
Мохнюк Богдана ЗОШ№2 2-0 2-0 --- ХХХ 0-2 2-0 2-1 2-0 5 2-3
Самолюк Антоніна ЗОШ№3 2-0 2-0 2-0 2-0 ХХХ --- 2-1 2-0 6 1
Самолюк Софія ЗОШ№3 2-0 1-2 1-2 0-2 --- ХХХ 1-2 1-2 1 6-8
Віннічук Ольга Ліцей 0-2 0-2 0-2 1-2 1-2 2-1 ХХХ --- 1 6-8
Кушка Ірина Ліцей 2-0 2-0 0-2 0-2 0-2 2-1 --- ХХХ 3 4
Юнаки Команда Результати зустрічей очки місце
Станіславчук Олександр Гімназія ХХХ --- 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0 7-8
Скулінець Едуард Гімназія --- ХХХ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0 7-8
Фенко Богдан ЗОШ№2 2-0 2-0 ХХХ --- 0-2 0-2 0-2 0-2 2 6
Іваніцький Владислав ЗОШ№2 2-0 2-0 --- ХХХ 2-1 2-0 0-2 0-2 4 3
Оставненко Роман ЗОШ№3 2-0 2-0 2-0 1-2 ХХХ --- 2-1 0-2 4 4
Гузь Олег ЗОШ№3 2-0 2-0 2-0 0-2 --- ХХХ 0-2 0-2 3 5
Нінічук Костянтин Ліцей 2-0 2-0 2-0 2-0 1-2 2-0 ХХХ --- 5 2
Трофимович Андрій Ліцей 2-0 2-0 2-0 2-0 2-0 2-0 --- ХХХ 6 1
Команди Результати ігор Очки Місце
Гімназія ХХХ 0 (0-8) 0 (1-7) 0 (2-6) 0 4
ЗОШ№2 2 (8-0) ХХХ 1 (4-4) 1 (4-4) 4 2
ЗОШ№3 2 (7-1) 1 (4-4) ХХХ 0 (3-5) 3 3
Ліцей 2 (6-3) 1 (4-4) 2 (5-3) ХХХ 5 1

Спартакіада з баскетболу

/Files/images/IMGP2524.JPG/Files/images/IMGP2534.JPG/Files/images/IMGP2545.JPG

Підсумки змагань з баскетболу

за програмою четвертої Любомльської міської спартакіади серед юніорів 07.02.2017р.

Юнаки

Команда Результати Очки Місце
Гімназія ХХХХХ 25 - 0 15 - 6 11 - 6 3 1
ЗОШ№2 0 - 25 ХХХХХ 14 - 10 6 - 5 2 2
ЗОШ№3 6 - 15 10 - 14 ХХХХХ 2 - 4 0 4
Ліцей 6 - 11 5 - 6 4 - 2 ХХХХХ 1 3

Дівчата

Команда Результати Очки Місце
Гімназія ХХХХХ 37 - 2 42 -0 18 - 6 3 1
ЗОШ№2 2 - 37 ХХХХХ 4 - 7 5 - 2 1 3
ЗОШ№3 0 - 42 7 - 4 ХХХХХ 5 - 4 2 2
Ліцей 6 - 18 2 - 5 4 – 5 ХХХХХ 0 4

18 березня 2016 р. в районі була проведена Спартакіада з волейболу (дівчата - 2000р.н. та молодші).

На даний вид з'явилися 9 команд - суперниць.

В результаті спортивної боротьби призові місця посіли:

І місце - Згоранська ЗОШ І-ІІІ ст. ( тренер - Саць В.П.)

ІІ місце - Забузької ЗОШ ІІІ ст. (вчитель - Негря Р.А.)

ІІІ місце - Гущанський НВК (вчитель - Чоботан І.І.)

Всі команди були нагороджені грамотами відділу освіти Любомльської РДА та медалями

Команда Згоранської ЗОШ І-ІІІ ст. (тренер - Саць В.П.) захищала честь району на ХІV Спортивних іграх школярів Волині з волейболу (дівчата - 2000р.н. та молодші) і виборола почесне ІІ місце.

Вітаємо!!!

Спартакіада з волейболу

11 березня 2016р. в районі була проведена Спартакіада з волейболу (юнаки - 2000р. н. та молодші).

На даний вид з'явилися 7 команд - суперниць.

В результаті спортивної боротьби призові місця посіли:

І місце - Забузької ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Негря Р.А.)

ІІ місце - Олеська ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Трофімук А.І.)

ІІІ місце - Гущанський НВК (вчитель - Чоботан І.І.)

Третя міська спартакіада Загальнокомандний залік серед навчальних закладів

Призери

Вчитель року 2015-2016 н.р.

В вівторок ,17.11.205р., на базі Любомльської ЗОШІ-ІІІ ст. №3 відбувся районний етап конкурсу «Вчитель року» в номінації « ЗВ».

2- й урок в 11 класі на тему: «розбирання і складання автомата Калашникова», вчитель Костюк В.П. (Любомльська ЗОШ І-ІІІ ст. №3).

3-й урок в 10 класі на тему: « Стройові прийоми без зброї на місці», вчитель Чоботан І.І. (Гущанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. – дошкільний навчальний заклад».

4- й урок в 10 класі на тему: «Ручні гранати, поводження із ними, догляд і зберігання», вчитель Романюк О.М. (Машівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. – дошкільний навчальний заклад».

5- й урок в 11 класі на тему: « Основи самозахисту. Елементи рукопашного бою зі зброєю та без зброї», вчитель Повшук О.В. (Куснищанська ЗОШ І-ІІІ ст.).

6- й урок в 11 класі на тему: «Основи самозахисту. Елементи рукопашного бою зі зброєю та без зброї» вч. Котюк О.І. (Любомльський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. – районна гімназія» ім. Наталії Ужвій.

Переможцем конкурсу визнано вчителя Любомльського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. – районна гімназія» Котюка Олександра Івановича, який буде представляти район на обласному етапі.

Методист РМК О.К.Терешкевич

/Files/images/Фото0022.jpg
/Files/images/DSCF5578.JPG
/Files/images/00000001.JPG

23-25 вересня 2015 року в Луцькому районі (с. Гаразджа) відбулись обласні туристські змагання серед працівників освіти, присвячені 75-й річниці створення Центру туризму, спорту та екскурсій. Делегацію Любомльського району представили дві команди: збірна відділу освіти та збірна педагогів.

Протягом трьох днів педагоги змагались на туристській «Смузі перешкод», долали комбіновану естафету з водного та велосипедного туризму, а також дистанцію зі спортивного орієнтування. Цікавим був конкурс долікарської допомоги, де учасники показали практичні та теоретичні навики надання першої медичної допомоги.

Оцінювали роботу команд у цьому конкурсі поряд з суддями професійні лікарі швидкої допомоги.

В загальному підсумку за результатами змагань переможцями серед команд працівників управлінь та відділів освіти став відділ освіти Любомльської райдержадміністрації (Пасаман Сергій Володимирович,Терешкевич Олександр Костянтинович, Думало Оксана Олексіївна, Дубій Тетяна Миколаївна, Мучак Марія Миколаївна, Загура Дмитро Васильович).

Переможці та призери були нагороджені грамотами обласного управління, кубками, медалями та сувенірами на згадку про змагання.

Вітаємо переможців та учасників туристських змагань.

Методист з туристсько – краєзнавчої роботи Л.М.Солом’янюк

/Files/images/IMG_3858.JPG

8 травня на міському стадіоні «Колос» відбулися змагання, присвячені Дню пам’яті й примирення і Перемоги у Другій світовій війні, серед учнів ЗОШ І-ІІ та І-ІІІ ступенів 1999 року народження та молодші з легкої атлетики. Призерами даних змагань в загальному заліку серед І-ІІ ст. стали команди:

І м. – Скибська ЗОШ І-ІІ ст.;

ІІ м. – Радехівська ЗОШ І-ІІ ст.;

ІІІ м. – Сильнівський НВК

Серед І-ІІІ ст.:

І м. – районної гімназії;

ІІ м. – Любомльської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

ІІІ м. – Головненської ЗОШ І-ІІІ ст.

Переможці та призери змагань в індивідуальному заліку були нагороджені грамотами а в командному грамотами та кубками відділу освіти.

Таблиця

змагань з легкої атлетики ЗОШ І-ІІст.

м. Любомль Наказ

№139 від 30 квітня 2015 р.

№п/п

Вид прогами

Біг 200метрів

Біг400

Стрибки в довжину

Метання м"яча

Сума балів

Місце

Навчальний заклад

Юнаки

Дівчата

Юнаки

Дівчата

Юнаки

Дівчата

Юнаки

Дівчата

1

Бірки

18

6

18

5

18

ІІ

18

8

93

14

2

Висоцьк

І

12

6

ІІІ

ІІІ

14

14

14

67

6

3

Городне

16

8

13

10

18

10

ІІІ

7

85

11

4

Гороховище

11

7

І

8

9-10

11

5

13

65,5

5

5

Гупали

9

10

15

17

14

8-9

10

5

88,5

13

6

Заболоття

10

13

8

15

4

13

8

17

88

12

7

Запілля

ІІ

18

ІІ

І

ІІ

5

12

11

53

4

8

Крушинець

6

16

4

16

І

18

18

15

94

15

9

Мосир

13

І

9

ІІ

12

7

15

18

77

9

10

Підгородне

17

15

17

18

16

17

13

6

119

18

11

Почапи

12

5

10

9

13

4

11

9

73

8

12

Радехів

8

4

5

4

9-10

І

6

ІІ

39,5

ІІ

13

Скиби

5

ІІ

7

6

5

ІІІ

І

І

30

І

14

Ст.- Смоляри

14

17

12

13

8

12

9

10

95

16

15

Чер.Воля

7

11

11

7

11

8-9

16

12

83,5

10

16

Ясне

15

9

16

11

15

16

7

16

105

17

17

Сильне

ІІІ

ІІІ

ІІІ

14

7

6

ІІ

4

42

ІІІ

18

Бережці

4

14

14

12

6

15

4

ІІІ

72

7

Головний суддя змагань:

Таблиця

змагань з легкої атлетики ЗОШ І-ІІІст.

м. Любомль Наказ.

№ 139 від 30.квітня.2015 року

№п/п

Вид прогами

Біг 800метрів

Біг 1500м.

Стрибки в довжину

Штовхання ядра

Сума балів

Місце

Навчальний заклад

Юнаки

Дівчата

Юнаки 1500м.

Дівчата

1500м.

Юнаки

Дівчата

Юнаки

Дівчата

1

Районна гімназія

6

І

5

ІІ

ІІ

І

9

5

31

І

2

№2

ІІІ

5

ІІІ

5

5

ІІ

8

ІІІ

34

ІІ

3

№3

5

8

11

12

І

4

13

4

58

5

4

Головне

І

ІІІ

6

7

9-10

ІІІ

6

7

42,5

ІІІ

5

Гуща

17

11

17

14

18

11

18

9

115

16-17

6

Згорани

ІІ

6

8

6

11

6

12

17

68

7

7

Зачернеччя

16

18

15

10

15

9

17

15

115

16-17

8

Забужжя

13

12

4

4

6

5

5

13

62

6

9

Куснище

4

ІІ

7

ІІІ

9-10

7

16

ІІ

50,5

4

10

Олеськ

12

14

9

13

13

16

ІІ

14

93

13

11

Полапи

15

9

14

І

12

10

15

6

82

12

12

Хворостів

14

16

16

11

16

17

І

10

101

15

13

Штунь

7

10

І

15

ІІІ

13

4

16

69

8

14

Вишнів

10

15

ІІ

18

4

14

ІІІ

8

74

9

15

Машів

9

7

13

9

7

8

7

18

78

10

16

Римачі

18

18

18

18

14

18

10

11

125

18

17

Рівне

8

13

10

8

17

15

11

12

94

14

18

Нудижі

11

4

12

18

8

12

14

І

80

11

Головний суддя змагань:

_____________________

Методист РМК О.К.Терешкевич

Чемпіонат області зі спортивного орієнтування

16-18 квітня 2015 р. в с. Згорани відбувся Чемпіонат області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді Волині, присвячений 75 – річчю Центру туризму, спорту та екскурсій. На змагання прибуло 180 учасників з 14 територій. Три дні учасники змагались в особисто – командному заліку на дистанціях «спринту», «скороченій дистанції», « 2- х етапній естафеті» на території санаторію «Згорани», оз. Велике Згоранське та оз. Мале Згоранське. В загальному заліку перемогу здобула команда м. Луцька, ІІ місце – Старовижівський р-н, ІІІ місце – Рожищанський р-н.

В 2 – х етапній естафеті «Мікст» спортсмени Любомльського району здобули ІІІ місце (Філіпчук Денис – учень Підгородненської ЗОШ І-ІІ ст. та Козлюк Оксана, учениця Штунської ЗОШ І-ІІІ ст.

Методист РМК Лариса Солом’янюк

/Files/images/IMG_3292.JPG/Files/images/IMG_3356.JPG/Files/images/IMG_3397.JPG/Files/images/IMG_3311.JPG

Спортивне орієнтування

25-27 березня 2015р. гуртківці Любомльського району взяли участь у Відкритих змаганнях зі спортивного орієнтування «Луцька багатоденна» у м. Луцьк. В особистому заліку серед хлопців групи Ч14 2 місця зайняв Мандрика Олег, 3 місце – Муравець Олександр.

В рамках змагань відбулись навчально – тренувальні збори зі спортивного орієнтування та техніки пішохідного туризму у таборі «Юний турист» в с. Гаразджа. Долучились гуртківці і до акції «Чисте довкілля» у таборі «Сонячний», де займались посадкою кущів, дерев і прибиранням території.

Методист РМК з туристсько – краєзнавчої роботи Лариса Солом’янюк

/Files/images/1000.JPG/Files/images/2000.JPG/Files/images/3000.JPG/Files/images/4.JPG

19-21 березня у м. Житомир проходила Відкрита першість зі спортивного туризму в закритих приміщеннях. Волинь представляли спортсменів Любомльського, Любешівського районів та м. Нововолинськ, які змагались на дистанціях ІІІ та ІV класу. В загальному заліку серед чоловічих та змішаних зв’язок команда Штунської ЗОШ І-ІІІ ст. посіла два перших місця (Ляшук Василь – Вірич Дмитро; Ващук Юрій – Широчук Ольга; тренер Юрій Оліщук). В особистому заліку перемогу здобула Широчук Ольга; ІІ м. – Ляшук Василь; ІІІм. – Вірич Дмитро.

Всі переможці та призери були нагороджені кубками та грамотами Житомирського державного університету ім.. Івана Франка.

Вітаємо команду та тренера з перемогою.

Методист РМК Л.М.Солом’янюк

/Files/images/10000.JPG/Files/images/200.JPG/Files/images/30.JPG/Files/images/40.JPG/Files/images/50.JPG

ІІ етап Кубку області з пішохідного туризму серед юніорів

1 березня 2015 року у м. Луцьку відбувся ІІ етап Кубку області з пішохідного туризму серед юніорів.

Любомльський район представляли чотири команди с. Штунь (тренер Юрій Оліщук) та команда м. Любомль (тренер Лариса Солом’янюк).

У ІІІ класі дистанції «Смуга перешкод» змагались 7 команд м. Луцька, Ківерцівського, Горохівського, Любомльського районів, м. Нововолинська. З 18 команд ІІ класу дистанції всі чотири команди увійшли в десятку кращих..

Звання кращих підтвердили Ляшук Василь, Вірич Дмитро, Широчук Ольга, Ващук Юрій, які вдруге здобули перемогу.

Вітаємо переможців та баємо подальших успіхів у змаганнях.

/Files/images/IMG_3045.JPG

/Files/images/IMG_3047.JPG/Files/images/IMG_3085.JPG/Files/images/IMG_3093.JPG

Методист РМК з туристсько – краєзнавчої роботи Лариса Солом’янюк

Методичні рекомендації щодо проведення дня Цивільного Захисту

Семінар для вчителів фізичного виховання та ЗВ

У понеділок, 26 січня 2015 р., в актовому залі відділу освіти відбувся районний семінар вчителів фізичного виховання та ЗВ.

Проведено підсумки Спартакіади району 2014 року та обласних ХІІ Спартивних ігор школярів Волині у 2014 році.

Нагороджено переможців районної Спартакіади перехідними кубками, грамотами та подяками. Результати Спартакіади слідуючі:

ЗОШ І-ІІІ ст..

Районної гімназії – І місце;

Куснищанської ЗОШ - ІІ місце;

Машівського НВК – ІІІ місц

ЗОШ І-ІІ ст.

Радехівської ЗОШ – І місце;

Бережецького НВК - ІІ місце;

Сильнівського НВК – ІІІ місце

Надано методичні рекомендації щодо ведення документації з техніки безпеки на уроках фізичного виховання та ЗВ. Ознайомлено з змінами до Закону України від 28 грудня 2014 року N 79-VIII статті 26 «Фізична культура у сфері освіти».

/Files/images/P1260500.JPG

/Files/images/P1260517.JPG

/Files/images/P1260508.JPG

5 січня 2015р. під час зимових канікул, в базовій Штунській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулась матчева зустріч Любомльського та Камінь - Каширського районів з техніки пішохідного туризму та спортивного орієнтування «Лабіринт».

У змаганнях взяли участь 6 команд Штунської ЗОШ І-ІІІ ст. (тренер Юрій Оліщук), ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Любомля (тренер Лариса Солом’янюк ), та с. Раків Ліс Камінь – Каширського району (тренер Сергій Карпік).

У загальному заліку перемогу здобули учні Штунської ЗОШ І-ІІІ ст. та с. Раків Ліс. В особистому заліку в особистому заліку з орієнтування грамотами відділу освіти нагороджено Муравця Олександра, Карпіка Олександра, Савоша Максима, Рогач Оксану, Семенович Анну, Сахалюк Аліну.

Бажаємо усім туристам Любомльського району вдалих стартів та перемог у новому 2015р.

Методист з туристсько - краєзнавчої роботи Л.Солом’янюк

/Files/images/Солом3.JPG

/Files/images/Солом1.JPG

29 листопада 2014р. в с. Прохід Ратнівського району відбулись обласні змагання серед філій ЦТСЕ з крос – походу. В змаганнях взяли участь 15 команд з Ратнівського, Шацького, К – Каширського, Любомльського р – ну.

3 команди (5-7 кл.) Штунської ЗОШ І-ІІІ ст. (тренер Оліщук Ю.М.) та гуртківці ЦТСЕ м. Любомля (тренер Солом’янюк Л.М.) змагались у таких видах як крос – похід, де виконували завдання з краєзнавства, в’язання вузлів, рух по азимуту, по заданій лінії вимірювали висоту дерева, технічні завдання, а також брали участь в особисто – командних змаганнях з орієнтування. В особистому заліку перше місце посіли учні Штунської ЗОШ І-ІІІ ст. Ярмолюк Марія та Король Павло та стали переможцями в загальнокомандному заліку

/Files/images/IMG_2596.JPG

/Files/images/IMG_2597.JPG

22 жовтня 2014р. в с. Городне (урочище «Грабовець») відбулись районні особисто – командні змагання зі спортивного орієнтування «Козацькими стежками», приурочені до дня козацтва.

/Files/images/IMG_2476.JPG

/Files/images/IMG_2501.JPG

У змаганнях взяли участь 34 команди учнів І-ІІ ст. та І-ІІІ ст. та збірна команда філії Центру туризму, спорту та екскурсій (більше 150 учасників).

Урочисте відкриття відбулось на подвір’ї школи , де учасників змагань привітали начальник відділу освіти Любомльської районної державної адміністрації Стрільчук Василь Іванович , голова селищної ради с. Куснище Боярчук Сергій Петрович та директор школи с. Городне Загура Надія Пилипівна, яка запросила всіх учасників відвідати храм Олександра Невського та території жіночого монастиря.

В особистому заліку призові місця здобули :Самойліч Катерина (Забузька ЗОШ І-ІІІ ст.), Богуш Каріна (Радехівська ЗОШ І-ІІ ст.), Макарук Марія (Городненська ЗОШ І-ІІ ст.), Семенович Анна (Філія ЦТСЕ), Ляшук Василь (Штунська ЗОШ), Сахарук В’ячеслав (Штунська ЗОШ), Мартинюк Олександр (Машівський НВК), Шиць Анастасія (районна гімназія), Дунайчик Вікторія (Любомльська ЗОШ І-ІІІ ст. №2), Абрамчук Сергій (Городненська ЗОШ І-ІІ ст.), Пендзюх Сергій (Запільська ЗОШ І-ІІ ст.), Орищук Мирослав (Радехівська ЗОШ І-ІІ ст.).

У загальнокомандному заліку перше місце вибороли учні Городненської ЗОШ І-ІІ ст. (тренер Загура Д.В.) та Штунської ЗОШ І-ІІІ ст. (тренер Оліщук Ю.М.), друге місце посіли учні Радехівської ЗОШ І-ІІ ст. (тренер Зінчук Н.А.) та Забузької ЗОШ І-ІІІ ст. (тренер Зубчик О.І.), третє місце – команди Філії ЦТСЕ (тренер Солом’янюк Л.М.), районна гімназія (тренер Солом’янюк О.О.).

Всі команди були нагороджені грамотами відділу освіти та медалями за рахунок благодійних коштів (п/п Юрій Гупало, Анатолій Жолоб, Олег Бондаренко).

Методист РМК Л.М.Солом’янюк

І відкритий туристсько – краєзнавчий зліт – змагання серед педагогічних працівників Любомльського району

18-20 вересня 2014р. в урочищі «Машівський бір» відбувся І відкритий туристсько – краєзнавчий зліт – змагання серед педагогічних працівників Любомльського району.

На зліт прибуло 26 команд району (130учасників).

Урочистий зліт відкрив голова оргкомітету змагань – начальник відділу освіти Любомльської районної державної адміністрації Стрільчук Василь Іванович, а також з вітальними словами звернулись до освітян Сушик Микола Миколайович голова районної ради, директор ЦТСЕ Толстихін Леонід Миколайович, голова селищної ради с. Машів – Марченко Тетяна Михайлівна, представники військового комісаріату, та приставницько – волонтерської організації по допомозі бійцям АТО (Дем’янчук Андрій).

У програмі змагань: спортивне орієнтування, техніка пішохідного туризму та комбінована туристська естафета. Конкурсна програма складалась з краєзнавчої вікторини, туристського побуту, «Козацькі забави», конкурсу « Патріотичної пісні», куди були запрошені бійці з зони «АТО», волонтери.

/Files/images/DSCN2331.jpg

/Files/images/DSCN2295.jpg

Під час проведення зльоту було організовано збір коштів для бійців на сході.

У загальному заліку перемогу здобула команда ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Любомля (дир.. Янчук Т.С.), ІІ місце – Підгородненська ЗОШ І-ІІ ст. (дир.. Савосюк Н.С.), ІІІ місце – Почапівська ЗОШ І-ІІ ст. (дир. Троць М.П.).

Команди нагороджені кубками, цінними призами профспілкової організації району (Кибиш В.С.) та грамотами відділу освіти.

Дякуємо за допомогу в організації змагань Машівському НВК ( дир. Влащук Т.К.) та матеріальної підтримки голові партійного осередку « Батьківщина» Сачук Г.В.

Методист РМК Л.М.Солом’янюк

14 березня 2014р. в районі було проведено змагання з волейболу (юнаки).

На даний вид з’явилися 8 команд – суперниць. Дані команди були поділені на 2 підгрупи. Одна підгрупа змагалася на базі спортивного залу Любомльської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, а інша – на базі Любомльської районної гімназії.

З кожної підгрупи виходило по дві команди, які в подальшому боролися за змагання чемпіона району.

В результаті спортивної боротьби призові місця посіли:

І місце – Гущанський НВК

ІІ місце – Олеська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце – Згоранська ЗОШ І-ІІІ ст.

З 14.03.2014р. по 16.03.2014р. проводилися обласні ХІІ Спортивні ігри школярів Волині з баскетболу (дівчата) в м. Володимир – Волинський.

Най район випала честь захищати переможцям районної Спартакіади школярів – учням Любомльського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – районна гімназія» ім. Н. Ужвій. тренер – Волох В.М.

В результаті запеклої боротьби наші спортсмени посіли почесне ІІІ місце.

Спартакіада школярів району 2013р.

21.02.2014 р. проведено змагання з баскетболу серед дівчат

Результати слідуючі:

І місце – районна гімназія

ІІ місце – Вишнівський НВК

ІІІ місце – Полапівська ЗОШ І-ІІІ ст.

VІ місце – Штунська ЗОШ І-ІІІ ст.

V місце – Любомльська ЗОШ №3

VІ місце - Любомльська ЗОШ №2

14.02.2014 р. стартувала Спартакіада школярів району з баскетболу (юнаки). На даний вид змагань з’явилися 5 команд району.

Результати слідуючі:

І місце – районна гімназія

ІІ місце – Вишнівський НВК

ІІІ місце – Штунська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІV місце – Полапівська ЗОШ І-ІІІ ст.

V – місце – Любомльська ЗОШ №2

10.01.2014 року на базі Штунської ЗОШ І-ІІІ ст. проведено майстер – клас зі спортивного туризму серед відповідальних за туристсько – краєзнавчу роботу у школах у рамках підготовки до Чемпіонату району. Інструкторами (Світлана Барило, Дмитро Загура, Юрій Оліщук) та гуртківцями Штунської ЗОШ І-ІІІ ст., районної гімназії роз’яснено проходження етапів таких як : траверс з самонаведенням, спуск дюльфером, спуск та підйом спортивним способом з самонаведенням та ін.

Обговорювалися також питання подання документації, техніки безпеки під час проходження дистанції «Смуга перешкод».

Зав. РМК Л.М.Солом’янюк

Вісник міської спартакіади

Підсумковий випуск 24 грудня 2013 року

Переможці і призери спартакіади

20 жовтня 2013р.

Біг 100 метрів Юнаки Чоловіки

1 місце Котюк Віталій, профліцей Дмитрук Даніїл, гімназія

2 місце Сущик Андрій, гімназія Мікульський Олександр, ЗОШ №2

3 місце Корольчук Дмитро, ЗОШ №3 Федонюк Сергій, ЗОШ №3

Дівчата Жінки

1місце Ягодинець Божена, гімназія Мороз Вікторія, ЗОШ №2

2 місце Сандрика Оксана, профліцей Зінчук Наталія, гімназія

3 місце Федончук Вікторія, ДЮСШ Левчук Оксана, профліцей

Біг 400 метрівДівчата Жінки

1 місце Кондратюк Тетяна, профліцей Пшава Ольга, ЗОШ №2

2 місце Шиць Анастасія, гімназія Мирончук Ірина, ЗОШ №3

3 місце Левчук Мажена, ЗОШ №2 Дзядук Мирослава, гімназія

Біг 800 метрів Юнаки Чоловіки

1 місце Котюк Віталій, профліцей Пахолюк Віктор, ДЮСШ

2 місце Пращур Едуард, ЗОШ №2 Пахолюк Андрій, ДЮСШ

3 місце Лебідь Олександр, ЗОШ №2 Дмитрук Даніїл, гімназія

Стрибки в довжину Юнаки Чоловіки

1 місце Пращур Едуард, ЗОШ №2 Дмитрук Даніїл, гімназія

2 місце Валюх Володимир, ЗОШ №3 Пахолюк Віктор, ДЮСШ

3 місце Склянчук Юрій, профліцей Васютич Юрій, ЗОШ №2

Дівчата Жінки

1 місце Герасимчук Людмила, гімназія Хомич Світлана, ЗОШ №2

2 місце Верещук Вікторія, ЗОШ №3 Зінчук Наталія, гімназія

3 місце Пилипчук Світлана, ЗОШ №2 Левчук Оксана, профліцей

Метання гранати Юнаки Чоловіки

1 місце Редько Вадим, ЗОШ №2 Дмитрук Даніїл, гімназія

2 місце Пращур Едуард, ЗОШ №2 Багнюк Володимир, лісгосп

3 місце Гуга Олександр, гімназія Пожарук Андрій, ЗОШ №2

Метання тенісного мяча Дівчата Жінки

1 місце Ягодинець Божена, гімназія Зінчук Наталія, гімназія

2 місце Сацюк Тамара, ЗОШ №2 Сидорук Лариса, ЗОШ №3

3 місце Верещук Вікторія, ЗОШ №3 Левчук Оксана, профліцей

27 жовтня 2013 р.

Футзал Юнаки Міні-футбол Чоловіки

1 місце ЗОШ №2 1 місце ЗОШ №2

2 місце Гімназія 2 місце РВ міліції

3 місце ДЮСШ 3 місце Райлікарня

3 листопада 2013 р.

Баскетбол Юнаки Дівчата

1 місце Гімназія 1 місце Гімназія

2 місце ЗОШ №3 2 місце Профліцей

3 місце ЗОШ №2 3 місце ЗОШ №2

10 листопада 2013 р.

Волейбол Юнаки Дівчата Чоловіки Жінки

1місце Профліцей Профліцей Гімназія Гімназія

2 місце Гімназія Гімназія РВ Міліції Профліцей

3 місце ЗОШ №3 Профліцей

8 грудня 2013 р.

Стрільба пневматична Юнаки Чоловіки

1 місце Альохін Кирило, Гімназія 1-2 місце Івахів Богдан, ЗОШ №2 2 місце Охманюк Володимир, ЗОШ №2 1-2 місце Дмитрук Даніїл, Гімназія

3 місце Самолюк Михайло, ЗОШ №3 3 місце Романюк Володимир, Профліцей

Дівчата Жінки

1 місце Томчук Аліна, Профліцей 1 місце Зінчук Наталія, Гімназія 2 місце Котюк Наталія, ЗОШ №2 2 місце Семенович Ірина, ЗОШ №2

3 місце Положевець Юлія, ЗОШ №3 3 місце Корнелюк Катерина, ЗОШ №3

Кiлькiсть переглядiв: 667

Коментарi